Замовити римські штори
Римські штори - це свого роду компроміс між компактними рулонними жалюзі та класичною портьєрою, що м'яко прилягає до вікна. Вдень, згортаючись, вони збираються в декоративну складку і не крадуть такий простір навколо вікна. У вечері, у розгорнутому вигляді, римські штори чудово доповнюють інтер'єр у будь-якому стилі.
Можна встановити римську штору на пластикове вікно, безпосередньо на стулку, а також на стелю або стіну. Вартість римки на замовлення – від 3100 грн (двостулкове вікно 160х180 см). Грубо 1100 грн. за 1 м. кв. Зараз дуже богато пропозиций від 450 грн., но це на одну створку і розміри на замочну скважину.
У салоні ТД "Viktoria-Group plus" можна замовити римську штору за розмірами. В результаті ви отримаєте виріб високої якості виконання, який максимально відповідатиме Вашим вимогам.
РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ
Давайте поміркуємо про декорування балкона і лоджії римськими шторами. Про оформлення вікон на балконах та лоджіях є тонкощі, що відрізняють їх від будь-яких інших приміщень – спальні, кухні, вітальні чи дитячої? Насамперед, стулок набагато більше, і за площею вони теж масштабніші, і відкриватися вони можуть по-різному, що доводиться враховувати. До того ж, площа балкону зазвичай невелика, і велика декорація зробить її ще менше.
В современном интерьере балкон перестает быть хранилищем сезонных или ненужных, отслуживших свой срок вещей и превращается в уютное место для отдыха. Зачастую также перегородку между лоджией и комнатой убирают полностью или частично, расширяя пространство.
Таким чином, фіранки треба вибирати такі, які мають можливість вільного регулювання та не займають великого обсягу. Є кілька популярних видів оформлення балконних склопакетів, але пальму першості тримають римські штори. Вони являють собою зазвичай двошарове полотно, яке у зібраному вигляді виглядає як драпірування у вигляді великих горизонтальних складок, що накладаються один на одного.
Римські штори впишуться практично в будь-який інтер'єр, оскільки виглядають одночасно мінімалістично та розкішно – важливо лише підібрати правильну тканину. При її виборі необхідно врахувати, на який бік виходять віконця. Для звернених на південь або захід, варто віддати перевагу світлим і щільним полотнам, які поглинатимуть зайве тепло і оберігатимуть приміщення від перегріву. Холодна північна сторона, навпаки, компенсується напівпрозорими тканинами, які пропустять денне світло, необхідне рослинам, які традиційно базуються на підвіконнях. Також можна вибрати бамбук як матеріал – натуральний та екологічний варіант.